NiRvAnA Of GeYiK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NiRvAnA Of GeYiK

GeyiGin NiRvAnAsInA HoSgELDiNiZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bütün McLaren cılara geçmiş olsun

5 posters
YazarMesaj
__skytalker__

__skytalker__

Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Empty
MesajKonu: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:16 am

1. Massa
2. Raikonen
3. Alonso

haha ilk 2 ferrari garibim Alonso da 3. oldu (çok üzüldüm).Hamilton a acıdım be 5. oldu haketmiodu 5.liği (bence)
TheBlackRider

TheBlackRider

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 9:04 am

kaan oraya gelirsem neyse ama gelmemi istemezsin bi kere raikonen gibi bi adamın 2. olması yanlıs ben onun yerini ayırmıstım satonun arkasında lol!
__skytalker__

__skytalker__

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 9:28 am

gonuşma len pis McLaren cı lol!
TheBlackRider

TheBlackRider

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 9:52 am

bakma olm massa kamp kurdu istanbula ama gelecek sene bizim racing team alacak lol!
__skytalker__

__skytalker__

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 10:03 am

ona şüphe yok olm lol!
TheBlackRider

TheBlackRider

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 10:04 am

F1 de çığır acacazzz.. lol!
B.Kardes
Admin
B.Kardes

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 10:05 am

Ferrarilere tebrikler .... Hamiltonun sanssızlıgı icinde uzgunum
Takımlar arasındada 10 puan farka kaldı bu arada
https://gorevimizgeyik.yetkin-forum.com
__skytalker__

__skytalker__

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 10:13 am

harbi üzüldüm hamilton a podyum çıkcak adamdı o
BoSS_TR(FeRRaRİ)

BoSS_TR(FeRRaRİ)

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 1:16 am

ohhhhhhhhhh hepinize calarsanız bizim bilgileri bizde bole cwp weririz!!!!
BoSS_TR(FeRRaRİ)

BoSS_TR(FeRRaRİ)

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 1:18 am

B.Kardes demiş ki:
Ferrarilere tebrikler .... Hamiltonun sanssızlıgı icinde uzgunum
Takımlar arasındada 10 puan farka kaldı bu arada

ay garibim nslda ciddi cok mu üzüldüm bakiim üzülme o kadar bi dahaki yarısa artık(artık nsl olcaksa orası bizim evimiz) Laughing Laughing
Albus Severus Diggory

Albus Severus Diggory

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 1:30 am

McLaren ulenn!! king geek
İyiki Ferrari bi double yaptı yaff... McLaren sezon başından beri yapıyodu. Laughing
Görmemişin çocuğu olmuş, tutmuş 'vana'sını koparmış lol!(Şaka tabii)
http://www.oyunyama.com/forum
__skytalker__

__skytalker__

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 7:10 am

yaw biz bişe dedik yani ben (ayberk laf atma az saygılı ol lol! ) benim hamiltona saygım sonsuz (sadece hamiltona) lol!
B.Kardes
Admin
B.Kardes

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 9:16 am

Bu kadar kıskanc herifler gomredim ayberkcim kasınma sana cok pis dalacam bizimkiler double yaptıgı zmn sana bisi dememistim lol!
TheBlackRider

TheBlackRider

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 9:58 am

düsün bizim racing team triple double triple yapınca nolacak(podyuma doluşacaz) lol!
BoSS_TR(FeRRaRİ)

BoSS_TR(FeRRaRİ)

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 7:44 pm

lan iyiki bi bu sezon suana kadar daha iyisiniz bundan once nsldınız f1 takıp ettim edeli bi hakkınen zamanı bide bu sezon iyi gordum haa bıde sampiyonlugu renoya kaptırdıgı donem war tabi gerisi yalan ferrari 5 sene f1 i kırmızıya buladı
kaan olm sende gidip pis ingilizi tutuon adamın sulalesi donek lan aslen cezqayirli olup avrupa ulkelerini secenlerden ne olur(somurgeydiler yaa hani bi aralar)asıl saygı duyacaksan alonsoya duy en azından 2 sene sampion oldu ole ya da bole oldu suan hamiltonun arabasının uzerinde2 yazsısı warsa alonso sayesindedir yaaaa tongue tongue Very Happy Very Happy
B.Kardes
Admin
B.Kardes

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 10:07 am

Ayberkcim ferrarinin buyuk bir takım oldugunu herkes bilyor sampiyonluklarını da gormustur...
Her yarıs bakalım bole double cekebilecekmi sıralama turları cok onemli..
Sıralamada Hamilton Alonsodan daha iyi bunca yarısta goruldu....
Ama Alonso Pole de baslarsa Ferrarinin gecme olasılıgı cok dusuk.
BoSS_TR(FeRRaRİ)

BoSS_TR(FeRRaRİ)

MesajKonu: Geri: Bütün McLaren cılara geçmiş olsun   Bütün McLaren cılara geçmiş olsun Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 12:35 pm

baba suan pole kapmada en iyisi massa ayrıca her yarıs araba performansları deişio yani demek istedigim onumuzdeki yarıslarda da ferrari(araba olarak)ustun olursa gecerler nede olsa alonso arabayı cok hırcın kullanıyor(bu sayede satoya bile gecilmişti)kim bilir araba ne eziyetler cekiyor araba!!!!o yusden bu sezon kesin bise soleyemiom arabalar birbirine cok yakın(ferrari-mc laren)bide artık arabası iyi olanın avantajı cok buyuk oluo eskisi gibi deil f1(hey gidi eski gunler:D)mc laren da suan en iyi 2.takım istatistik olarak(ek bilgi olarak solıım dedim)!!!

Bütün McLaren cılara geçmiş olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mclaren Mercedes