NiRvAnA Of GeYiK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NiRvAnA Of GeYiK

GeyiGin NiRvAnAsInA HoSgELDiNiZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)

5 posters
YazarMesaj
farthen dur brom

farthen dur brom

Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Empty
MesajKonu: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 9:36 pm

arkadaslar gelecegin bilim adamlarını bekliyorum.kızlarda olabilir.bilim kadınları kulaga hoş geliyo .ama bu bi ilk olacak mesela hayattii:Dcok sey bilen az konusur ya burada cok bildigimizi konu acarak konuscaz. gelen gelsin.valla ben buldugum tum bilimi simdiden sonra yazcam.yada site linkini atarım.
therapzone

therapzone

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 10:48 pm

hadi len Very Happy bu faik tam bi saptır Very Happy:D

malın teki

şaka şaka ii uşaktır kanki sayılır lol! lol!
B.Kardes
Admin
B.Kardes

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 9:23 pm

Ulan hayati sen mi dedin bu sapa simdi kapattırır lan forumu
faik yanlıs hareket Gormeyeecem YOKSA BAN !!! Twisted Evil
https://gorevimizgeyik.yetkin-forum.com
therapzone

therapzone

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 12:49 am

B.Kardes demiş ki:
Ulan hayati sen mi dedin bu sapa simdi kapattırır lan forumu
faik yanlıs hareket Gormeyeecem YOKSA BAN !!! Twisted Evil

yok len benim alakam yok...
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 12:31 am

hadilen.berkin sen dedin hem sap map degilim hayati olum biliyoz delikanlı adamızda sen den suphe ediyom denizlerdeyken bişeler oldu zaten. acıklatma banaaaa Twisted Evil Evil or Very Mad bence sus.

parcacık fizikcileri z parcacıklarını carpıstırarak karsı maddeyi bulmusturlar.böylece petrol savasları bitiyorr....yeni bir bilim dalı.
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 10:52 am

ve yeni bir bilim daha nanoteknoloji.nano metre metrenin milyarda biri kadar kucuk bir parcacıktır. fakat maddeleri ust uste dizince (bu kucuklukte maddeleri)bir tebeşir kadar kırılgan yan yana dizince elmas kadar sert olabiliyorlar.ve artık laptopları 1000 kat daha kucuk dusunebilirsiniz.istenilse yapıla bilinilir.yada 2000 derecede dahi kırılmayan camlar hayal etsenize .nukleer fuze atıldıgında korunabileceksiniz bunu yapansa bi cam olcak.fakata bu cam lar karsı maddeye karsı koyamazlar tabi:)

affraid

balyoz ışınlarıda geliştirildi.bire savaş ucagı ışıgını acıyor ve bi de bakıyorsunuz karsısındaki ucak paramparca olmus. bu lazer degil delici degil ısı degil.bu ısıgın yumruk attıgını dusunun o.

Bİrazda evren.

big bang olmadan once ki o hacim 0 kutle sonsuz olan enerji .evrenin olusmasını saglıyo evet ancak sadece evren oluşmuyor.evrendeki gezegenleri ve yıldızları birbirine baglayan bir ag olusturuyor.örümcek agı gibi bir ag ile birbirine baglıyor.

ayrıca big bang deki enerji sona erince gezegenler duşecek diyorlar ancak bu imkansız cunku öyle olsa cekim kuvveti olmayan uzayda assagıya dogru duserdi insanlarda.

yada geri gelip yendien o enerjiye donusecek .sıkısacaklar diyorlar .Bununda ne kadar dogru oldugu tartısılır cunku geri gelmeleri için bi enerji leri gerekir.cekim kuvveti bunu itişten kazanması için bi ayrı bi duzenek olmalı.olamaz.kısaca.ve karsımadde ile birlikte söyle bi yorumdsa bulunacagım.yıldızlar sönüpte kara delik olusunca herseyi içine cekiyo ama hacmi yine sıfır oluyo bunun gariplihgi uzerine bunun bi maddenin enerjiye geçisi olarak söylüyoruz.o zaman buda bir karsı madde olusumu için gereken enerjişyi verir.karadelige girdigimizde boyut degiştiriyoruz deniliyordu .fakat artık dusununce karsı madde olusturup yeni bir sistem kurabilir o kara delik.etrafında bizde bunu boyut degişimi olarka gorebiliriz.Smile)

CERN de olmasa evrenin sırlarını çözemeyecez.cern avrupada ki fizik arastırma merkezidir.interneti de onlar bulmustur. veriler i depolayaak bi bölum ararken bi sanal ag fikri cıkmıstır. ve bir bilgisayar muhendisi bunu basarmıstır.dunyanın en buyuk aletide oradaadır.27kilometre yarı çapınca ki lhv(lhc) parcacık hızlandırıcısı yerin 100 metre altına yapılmıstır.isviçreden fıransanın buyuk bölümünü içine alıyo:))
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 10:54 am

ayrıca istemeyen olursa forumdan cıkarım.(KIRP-Arkadaslar küfür kullanımında biraz dikkatli olalım) berkin sapıda yediririm sana:D gorursun .lan ikiniz bir olun gelin kızdırmayın ben,iiiiiii cyclops Razz Very Happy Smile Laughing lol! lol!
matrock

matrock

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 3:09 pm

hiç h.g. diesim yok ama sırf berkinin sitesinin bi üyesi die
h.g. faik
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 7:11 pm

o zaman deme.
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 7:12 pm

seni sayfamda gormesem iyi olur aslında bana hayatti yeter. lol!
matrock

matrock

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:21 pm

bnde snn kara kaşına kara gözüne hastaydım zate
ne be Evil or Very Mad
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:26 pm

ii ki görmek istemiyom dedim illa bişe yazcan.

habu tiplerde ayrı bi uyuz yaff
matrock

matrock

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:32 pm

farthen dur brom demiş ki:

bana bak faik zamanında bnle alakası olmayan bi olay oldu o zmndan beri sn bana gıcıksın bnde sana anlıyoz ama o hakaretlerin hesabını teker teker ödetirim sana.....
sesini kesmeyi dene bnce
forumun tadını tuzunu kaçırdın ya Exclamation Exclamation Exclamation
therapzone

therapzone

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 8:59 pm

matrock demiş ki:
farthen dur brom demiş ki:

bana bak faik zamanında bnle alakası olmayan bi olay oldu o zmndan beri sn bana gıcıksın bnde sana anlıyoz ama o hakaretlerin hesabını teker teker ödetirim sana.....
sesini kesmeyi dene bnce
forumun tadını tuzunu kaçırdın ya Exclamation Exclamation Exclamation

arkadaşlar sakin fazla asabiliğe gerek yok gerçi faik burda olduğu sürefce bu tip olaylara alışık olmalısınız neyse..
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 3:00 pm

yaff adama bak ilk lafı sen attın o olaylar cokta ..... kızım sen kendin bana gıcık olmussun bana laf demissin altında kalırmıyım hay işe ba la.bence sen baslattın bitmesini istiyosan tartısmanın sen sesini kesmeyi dene. hayır ben sesini kesmeyi denersem. kötü olcak . bunları dusunemeyecek kadar salak lar da varya bizim okulda hayret ediyorum valla. az kendine ceki duzen ver ya ilk lafı sen atmıssın kayıtlar var. hersey var. allahın rahatsızı yaa.

hayati sana bi ttakılırım gorursun sende öle deme. ilk lafı o attı alatta mı kalcam . salak yaff.ruh hastası bunlar hep hayati . manya k manyak. h

hem bunu ii ki bugun okudum goruscez ssenle hayati yarın okulda kaç oluım.

hem siteden gitsin ya salak mıdır nedir.
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 3:02 pm

hem biiri ödetmek isiyosa gelsin 11fa da okuyom en arkada oturuyom gel ya ödet ne yapcan da ödeyecem anlamıyorumm ki . dövecen mi ne ... var sende öle de yiyo. nese sinirlerim bozuldu . oruclu oruclu. ne manyak bişesiniz ya.
matrock

matrock

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 7:41 pm

salak,manyak,ruh hastası.......başka....

bana bak faik
dövecekmisin demişsn gerekirse onuda yaparım bn tek başıma 4 erkekle aynı anda kavga etmiş adamım be...
kızım die bni aşağı görme öle....

artık sus ayrıca snle uğraşmayı bn bırakyım çünkü....
farthen dur brom

farthen dur brom

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 1:12 pm

ii gel döv o zaman .
TheBlackRider

TheBlackRider

MesajKonu: Geri: Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)   Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK) Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 10:17 pm

hah be arkadaslar burda kavga edebilirsiniz lol! ama lütfen kötü söz kullanmayın insanların mesajlarına sızmayı sewmiom cünkü lol!

Cern,ILLuminati,M.I.T yi bilenler icin.(FAİK)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-